Uz sākumu

Neparastās dāmas (The Nevers)

Autors: Kino Kults

Trīs gadus pēc tam, kad kāds neizskaidrojams notikums dāvāja tām pārdabiskas spējas, Amālija Trū un Penansa Adēra apvieno spēkus, lai pasargātu sevi un sev līdzīgās alternatīvā Viktorijas laiku Londonā, kura ir pilna ar maģiju, burvestībām un šaušalīgiem maģiskiem noziegumiem. Viņām pa pēdām seko policijas izmeklētajs Frenks Mundi un sērijveida slepkava Maladija, kura arī apveltīts ar pārdabiskām spējām…

Tieši tik intriģējoši sākas jaunākais HBO fantāzijas seriāls, kura veidotājs ir neviens cits kā Džoss Vīdons, leģendārās “Bafijas pret vampīriem”, “Eņģeļa”, kā arī seriālu “Firefly” un “Dollhouse” veidotājs (un vēl viņš ir režisējis tādu filmu kā “Atriebēji”, iespējams, būsiet dzirdējuši). Seriālu par pārdabisko Londonu tika nolemts filmēt īstajā Londonā, pirms tam to pamatīgi izpušķojot ar laikmetam atbilstošiem (un arī neatbilstošiem) elementiem, lai maģiskā pasaule izskatās uz visiem 10. 

Savulaik HBO šo projektu ieguva, sīvā cīņā uzvarot konkurentus no “Netflix”, “Hulu” un “Apple TV+”, bet nu ir spiests risināt COVID-19 sekas — seriāla pirmajā sezonā paredzētas 10 sērijas, bet mēs tās redzēsim divās daļās, pa 6 un 4 sēriju blokiem. Tādēļ nebaidieties, pēc 6. sērijas nekas nebeidzas — maģija turpināsies jau pavisam drīz!