Uz sākumu

"Eiropas ciltis” ("Tribes of Europa”)

Netflix
Author: Kino Kults

Mēs varam teikt lielu “PALDIES!” “Netflix” platformai par to, ka tā ir pārtraukusi Holivudas hegemoniju filmu un seriālu lauciņā — platforma rūpējas par to, lai īpaši izceltu aizraujošu saturu no visas pasaules. Vācijas “Dark”, Spānijas “Money Heist” un Krievijas “To the Lake” kļuva no lokāliem par vispasaules hitiem, tieši pateicoties “Netflix” plašajai lietotāju bāzei, un tas ir tikai sākums — aizraujoši un kvalitatīvi stāsti vairs nav tikai Holivudas prerogatīva!

“Tribes of Europa” ir jauns Vācijas “Netflix” oriģinālseriāls, kas stāsta par mūsu “gaišo” nākotni — ir 2074. gads, un pēc globālas pandēmijas (khm-khm) Eiropa ir sadalījusies neskaitāmās, savstarpēji karojošās teritorijās, atgriežot mūs gandrīz viduslaikos. Kiano, Līva un Elja tiek nošķirti no savas miermīlīgās cilts, kad tiem uzbrūk Kraukļi, karojoša un nežēlīga cilts, un tagad viņiem jāatrod ceļš mājup, kas vedīs cauri teritorijai, kas agrāk bija Eiropa...

Seriāla veidotāji ir godalgotā producentu apvienība “Wiedemann & Berg”, kas saņēma “Oscar” balvu par filmu “The Lives of Others”, kā arī jau reiz iekaroja “Netflix” platformu ar vispasaules atzinību guvušo seriālu “Dark”. Šī ir obligāta skatāmviela visiem postapokalipses, “Bada spēļu” un pat “Troņu spēles” faniem (uzmanīgi, šis seriāls būs brīžiem diezgan vardarbīgs) — liels budžets, skaisti jauni aktieri un mūsu iespējamā nākotne no aktuālā šīsdienas skatpunkta. Tikai sešas sērijas (zem stundai), bet jau tik ļoti gribas turpinājumu!